środa, 29 stycznia 2014

Paczka z firmy Tettus

Wczoraj przyszła do mnie paczka z firmy Tettus.Jest to firma,która produkuje biżuterię artystyczną oraz zestawy do jej robienia.Tak mnie to wciągneło,że zrobiłam kilka par kolczyków.Pisać szczerze czy wam się podobają :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz